Coca-cola dispenser 1950-tal

517419

COCA-COLA DISPENSER, 1950-tal, målat stål, lock och disk medföljer, höjd ca 65, 26x57 cm

Slitage, bucklar, röstskadar, röstig och repor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Coca-cola dispenser 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
3780574
3785925
3780574
3780704
3780574

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.