Hugo Ståhle oljemålning

517397

HUGO STÅHLE (1921-2015): "Nr 1 Incognito", signerad Ståhle, olja på duk, ca 97x110 cm

Krackeleringar

Rum 9

Hugo Ståhle oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3793237
4 400
3782187
4 200
3793233
4 200
3782187
3783711
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.