Axel Sjöberg oljemålning

517395

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Notläggning, signerad, olja på pannå, ca 31x44 cm

Axel Sjöberg oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3794059
13 000
3794058
12 500
3794055
12 000
3794051
11 500
3794049
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.