Mona Huss Wallin

517393

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt med sommarblomster, signerad M Huss W, daterad 1988, 294/460, färglitografi ca 55x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Mona Huss Wallin
Budhistorik (16 bud)
3808327
3807258
3808321
950
3807258
900
3808320
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.