Sven Westman oljemålning

517369

SVEN WESTMAN (1887-1962) "Genova", signerad i ramen, olja på duk, 79x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Sven Westman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3791826
7 800
3787972
7 600
3787972
7 400
3782730
6 200
3782724
5 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.