Esaias Thorén litografi

517368

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med kvinna, signerad Esias Thorén -52, numrerad 10/300, färglitografi, ca 41 x 30 cm

Fack 38

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (3 bud)

3788093
550
3783657
500
3779752
450

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.