Derriére Le Miroir bl a Kemany Rebeyrolle Adami

517364

DERRIÈRE LE MIROIR, 5 st, Nr 242, november 1980, Chillida, nr 195, Nr 233,mars 1979 Giacometti. Nr 184, mars 1970, Palazuelo, innehåller originallitografier, Nr 204, juni 1973, Chillida, 2 originallitografier, Nr 229, maj 1978,
Palazuelo, innehåller ett uppslag med originallitografi

(Ubac, 6 litografier+3 svartvita), nr 202 (Rebyrolle, 2 färglitografier+4 svartvita), nr 206 (Adami, 5 färglitografier), nr 209 (Pol Bury, 7 färglitografier), nr 215 (Bazaine, 7 färglitografier), nr 232, (Garache, 11 färglitografier)
Skador: En rygg nött, slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
3808130
3808025
850
3808022
700
3795482
500
3795356
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.