Poul Janus Ipsen

517358

POUL JANUS IPSEN (Danmark/Köpenhamn, född 1936): Svit om 4 litografier: "Min gamle get, Love II, Love III, Love IV", signerade och numrerade 34/100., litografier, bladstorlek ca 65 x 50 cm; oramade

Rum 9, Vagga 2

Poul Janus Ipsen

Budhistorik (4 bud)

3792845
450
3792286
3788199
3779018

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.