Erik Wörts

517353

ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, plastbehandlad ek med lösa plymåer i textil, sitthöjd ca 66 cm

SLitage. Fläckad klädsel, senare skivor under sits. Källarlukt

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Erik Wörts

Budhistorik (11 bud)
3792314
3792282
3792095
1 900
3791818
1 800
3790723
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.