Polly Björkman, matta, rölakan

517344

POLLY BJÖRKMAN, matta, Textilatelier Polly Björkman, 1940-50-tal, rölakan, signerad PB, 303 x 258 cm

smärre slitage och fläckar

Mattor/Textilier, Design

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
3825026
4 200
3822561
3822559
3820092
750
3819525
450

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.