Svenska Möbelfabrikerna, byrå, Swedish Grace

517343

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå och stolar 2 st., Swedish Grace, 1930-40-tal, gråmålad, märkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 81, 50 x 105 cm

skivan med smärre lagning

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 13

Budhistorik (1 bud)

3823700
2018-02-16 21:16:33

2018-02-19 kl 20:15
Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.