Byrå

517329

BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, mahogny, dragbeslag i mässing, höjd 90, 83x40 cm

Slitage, nyckel skanas, ett draghandtag något löst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå

Budhistorik (2 bud)

3785630
3784147

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.