Petter Thoen litografi

517323

PETTER THOEN (född 1943), "I asked for two carat but I got one ...", signerad Thoen, numrerad 38/250, färglitografi, bladmått ca 31,5x46 cm

Fack 11

Petter Thoen litografi
Budhistorik (4 bud)

3795717
3789940
3789938
3781190

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.