Anders Udd

517319

ANDERS UDD (född 1958): Landsväg, signerad och numrerad Anders Udd, 14/50, digital print, bladmått ca 39x52 cm

Fack 5

Anders Udd
Budhistorik (12 bud)
3792929
3780467
950
3780467
850
3792928
3780467
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.