Anders Udd

517315

ANDERS UDD (född 1958): Manskör, signerad och numrerad Anders Udd, pt, digital print, bildmått 28x35 cm

Anders Udd
Budhistorik (22 bud)
3792550
1 600
3792548
3792531
1 400
3792530
1 300
3792525

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.