Petter Thoen

517313

PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, numrerad 178/350, färglitografi, ca 46x31 cm

Fack 4

Petter Thoen

Budhistorik (18 bud)
3794260
3794265
3794260
3794263
1 900
3794260
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.