Victor Forssell oljemålning

517311

VICTOR FORSSELL (1846-1931): Skogsparti med kvinnofigur, möjligen Djurgården, signerad och daterad 86, olja på pannå, ca 29x32 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Victor Forssell oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3792602
9 000
3792598
8 000
3780740
6 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.