Textil ca 1900

517310

TEXTIL, 2 dlr, omkring 1900, maskinvävd, ca 305 x 150 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Textil ca 1900

Budhistorik (19 bud)
3792597
3792601
3792597
1 700
3792380
1 600
3792595
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.