Olof Hermelin oljemålning

517308

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vinterlandskap med ek och stuga, olja på duk, signerad och daterad O. Hermelin 07, ca 24x32 cm

Mindre dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3791733
3791207
3790467
1 600
3787333
3781094

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.