Lennart Jirlow färglitografi

517307

LENNART JIRLOW (född 1936): "Bonjour Madame, bonjour monsieur", signerad L. Jirlow 116/310, färglitografi, 38x46 cm

Något gulnad

Fack 21

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3779744
2 400
3786432
3779744
3777696
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.