Nils Nilsson Skum blandteknik

517302

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Ren med släde, signerad samt daterad 11/11 1937, blandteknik (blyerts och krita), ca 23x31 cm

Med dedikation

Konst, Teckningar

Fack 5

Nils Nilsson Skum blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3790752
3777852

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.