Nils Nilsson Skum blandteknik

517301

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar på fjället med tolkare, signerad samt daterad 1942, blandteknik (blyerts och krita), ca 34x43 cm

Konst, Teckningar

Monter 25

Nils Nilsson Skum blandteknik

Budhistorik (6 bud)
3785462
5 000
3792087
5 000
3785462
4 800
3777849
4 200
3777845
3 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.