Per Julius akvarell

517300

PER JULIUS (född 1952): Vinterälv, signerad P. Julius, akvarell, ca 28x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Per Julius akvarell
Budhistorik (7 bud)
3789091
3 800
3789090
3 600
3789089
3 400
3789088
3 200
3789087
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.