Yrjö Edelmann färglitografi

517294

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket i orange, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 1/250, ca 82x61 cm

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (23 bud)
3792010
2 800
3792009
2 600
3792001
2 400
3791998
3791979

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.