Mari Henri Mackenzie oljemålning

517292

MARI HENRI MACKENZIE (1878-1961): tillskriven, motiv med häst, olja på pannå, ca 19x24 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (2 bud)

3776866
3776865

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.