Alexander Vasilenko färglitografi

517290

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad Vasilenko, numrerad 183/240, digital print, bladmått ca 91,5x61 cm, oramad

Smärre veck och minimalskada i hörn

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (5 bud)
3777533
600
3782584
550
3777533
3782427
3777533

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.