Tavelram 1800-tal

517283

RAM, trä samt pastellage, omkring år 1900, dekor av pärlstav, palmetter och blomsterslingor, ca 94x128 cm, innermått ca 73x108 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse

Rum 9

Tavelram 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3784084
3776927

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.