Pablo Picasso

517273

PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): La danse des Faunes, 1957, signerad i trycket, litografi, ca 41x52 cm, Bloch 830

Geijersgatan 14, Göteborg

Pablo Picasso
Budhistorik (12 bud)
3808514
3 400
3808415
3 200
3807789
3807777
2 800
3805902
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.