Evert Taube litografi

517262

TAUBE, Evert (1890-1976): "San Remo", signerade Evert Taube, 66/340, litografier, 40x49 cm

Evert Taube litografi
Budhistorik (29 bud)
3808174
2 600
3808210
2 400
3808174
3808205
3808174
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.