Lasse Åberg litografi

517258

LASSE ÅBERG (född 1940): Figurkomposition med Musse Pigg, signerad Lasse Åberg, EA, litografi, ca 35x58 cm

Fack 36

Lasse Åberg litografi

Budhistorik (5 bud)
3780365
500
3780081
450
3779486
3778676
3777784

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.