Skåp

517232

SKÅP, med vitrinöverdel, 2-delat, 1900-tal, höjd 181, bred 87 cm

bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp

Budhistorik (6 bud)
3803442
3803441
3803440
1 700
3803410
3800141

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.