William Henry Williamson marinmålning

517231

WILLIAM HENRY WILLIAMSON (England, 1820-1883): Marinmålning, signerad WH Williamson, olja på duk, 30x60 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
3794424
3 200
3793443
3793443
2 800
3794423
2 600
3793443

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.