Albert Johansson Ravin II

517229

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Ravin II", a tergo signerad och daterad Albert Johansson 1979, olja på pannå, 120x90 cm

Ytsmuts, spikmärken utmed kanterna

Baltzarsgatan 6, Malmö

Albert Johansson Ravin II

Budhistorik (4 bud)

3794431
3794262
1 400
3790249
1 300
3790244
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.