Johan Krouthén oljemålning

517225

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Landskap med väg och kor, signerad och daterad Johan Krouthén 19230, olja på duk, ca 49x70 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3808577
37 000
3808413
36 000
3808576
36 000
3808413
35 000
3808575
34 000

Slutpris SEK:
37 000
3 726 EUR, 4 233 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.