Tom Moore 3 serigrafier

517220

TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 318/490, ca 64x91 cm

Tom Moore 3 serigrafier

Budhistorik (1 bud)

3791910
2018-02-01 15:06:17

2018-02-01 kl 19:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.