Georgius Jacobus Johannes Van Os, Landskap

517209

GEORGIUS JACOBUS JOHANNES VAN OS (Haag 1782- Paris 1861): Landskap med figurer, signerad, olja på pannå, ca 20x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
3792631
3792629
3791355
1 400
3791120
1 300
3784470

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.