Kryddhylla Boet

517208

KRYDDHYLLA, "Boet", 1900-talets första hälft, 10 st glasinsatser, ca 88x15 cm

slitage, 2 st burkar saknas lock

Diverse

Rum 11

Kryddhylla Boet

Budhistorik (3 bud)

3786995
3786080
3781005

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.