Skål Kina 1800-tal

517201

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, invändig dekor av drakmotiv, höjd ca 9, diameter ca 22 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Skål Kina 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3784466
2018-01-29 00:05:34

2018-02-01 kl 11:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.