Oljemålning

517199

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy mot Slussen, signerad Norgren, olja på pannå, ca 36x45,5 cm

Fack 34

Oljemålning

Budhistorik (45 bud)
3792580
6 800
3792579
6 600
3792574
6 400
3792578
6 400
3792574
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.