Design Carl Henrik Spak för Ire Möbler

517196

CARL-HENRIK SPAK, soffa, Ire Möbler, modell "Infini", 2000-tal, textilklädsel med reliefmönster, längd ca 176, bredd 88, totalhöjd 72 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 18

Budhistorik (16 bud)
3791838
3791882
3 800
3791838
3 600
3791881
3 400
3791838
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.