Tavelramar 1800-tal Empire

517192

RAMAR, 1 par, trä samt pastellage, 1800-talets första hälft, empire, förgyllda, dekor av äggstavsbård, med glas, ca 46x55 cm, innermått ca 40x32 cm

Slitage, smärre bortfall

Diverse

Tavelvagn 1

Tavelramar 1800-tal Empire

Budhistorik (14 bud)
3792113
900
3792038
850
3792112
3792038
750
3792019
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.