Tavelramar

517175

RAMAR, 2 st., trä samt pastellage, 1900-tal, empirestil, bronserade, ca 68x87 cm samt 85x64 cm

Slitage

Diverse

Tavelvagn 3

Tavelramar

Budhistorik (1 bud)

3776928
2018-01-25 07:10:06

2018-02-01 kl 13:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.