Tavelramar 1800-tal

517170

RAMAR, 1 par, trä samt pastellage, 1800-talets slut, förgyllda med slagmetall, glas, ca 70x80 cm, innermått ca 60x70 cm

Slitage

Diverse

Tavelvagn 3

Tavelramar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3792252
3791358
3791244
950
3791244
450
3780718

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.