Orientmatta Najafabad

517169

ORIENTMATTA, Najafabad, ca 395x295 cm

Trampveck, lagning, smärre slitage

Mattor/Textilier

Hylla 11

Orientmatta Najafabad

Budhistorik (14 bud)
3791505
4 600
3791504
4 400
3791502
4 200
3791500
3791481
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.