Bokhylla bonad björk

517161

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 110, 96x30 cm

En kortsida med utbytt sockelfanér, bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 22

Bokhylla bonad björk

Budhistorik (11 bud)
3777237
1 300
3787266
3777237
700
3780049
650
3777237
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.