Serveringsvagn glas och krom

517160

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, krom, rökfärgade glasskivor, höjd 69, 75x49 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem

Rum 3

Serveringsvagn glas och krom

Budhistorik (9 bud)
3786370
700
3792451
650
3786370
600
3792449
550
3786370
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.