Sängbord 1960-tal

517159

SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, ekfanér, en låda i sargen, höjd 53, 32x40 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sängbord 1960-tal

Budhistorik (10 bud)
3792140
750
3789979
700
3791683
650
3789979
600
3790673
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.