Tavelram 1800-tal

517154

RAM, trä samt pastellage, 1800-talets andra hälft, dekor av bandfläta, räfflad med akantus, ca 75x70 cm, innermått ca 52x47 cm

Skador, bortfall

Diverse

Fack 39

Tavelram 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3784977
500
3777474
450
3784087
450
3777474
3776925

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.