Golvlampa för växter

517150

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för växtbelysning, vitlackad, höjd 174 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 20

Golvlampa för växter

Budhistorik

2018-02-01 kl 17:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.