Bokhylla jugend

517147

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, jugend, ek, med skåpdel, höjd 135, 149x34 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Bokhylla jugend

Budhistorik (3 bud)

3791781
3791602
3785172

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.